MEFA MOBILE w Google Play

Aplikacja na urządzenia wyposażone w system android do komunikacji z drukarkami MEFA via bluetooth- wspierane modele MEFA 15, MEFA 18, MEFA ESKULAP, MEFA SPEDYTOR

Termiczna drukarka liniowa MEFA-18

MEFA-18. Przedstawiona drukarka zastępuje obecnie produkowaną drukarkę MEFA-15.

Najważniejsze cechy to możliwość wydruku etykiet, szybkość pracy oraz więcej pamięci. Dzięki czemu nasza praca staje się jeszcze bardziej wydajna.

Możliwość zamówienia wersji z akumulatorem, dzięki któremu możemy wykorzystywać drukarkę wszędzie tam gdzie nie mamy dostępu do źródła zasilania.

 

Instalując program MEFA Printer Plugin, możemy drukować dokumenty bądź zdjęcia bezpośrednio z naszego smartfonu wyposażonego w system android od wersji 6.0

Po więcej informacji zapraszamy do działu PRODUKTY albo pod adresem handel@mefa.com.pl   Zapraszamy !

 

Podstawka na papier dla drukarki MEFA ESKULAP

Przedstawiamy Państwu podstawkę na papier dedykowaną dla drukarek MEFA ESKULAP i pokrewnych. Bez problemu zmieścimy na niej rolkę o długości 225 metrów, dzięki czemu możemy możemy wydrukować aż 1071 recept. Polecamy do drukarek pracujących w trybie stacjonarnym. 

Termiczna drukarka liniowa do recept MEFA ESKULAP

MEFA ESKULAP

Jest drukarką termiczną, polskiej konstrukcji i polskiej  produkcji z wyświetlaczem przeznaczoną dla lekarzy, którzy chcą usprawnić swoją pracę bez względu na to gdzie są i co robią. Nie ma znaczenie czy drukujesz receptę, skierowanie, czy zalecenia. Wydruk jest czytelny i trwały.

Istotnymi cechami drukarki są jej wymiary, szybkość, mobilność. Bez problemu zmieści się do torby lekarskiej czy schowka samochodowego.

Drukarka zabezpieczona jest  gumową osłoną  przed skutkami upadku.

Współpraca z systemami Windows, Linux oraz MacOS

 

 

Termiczna drukarka liniowa MEFA-15 M

MEFA-15 M jest mobilną drukarką termiczną, polskiej konstrukcji i polskiej  produkcji z wyświetlaczem.

Istotną cechą drukarki jest wyposażenie jej w najmocniejszy na rynku drukarek termicznych akumulator Li-lon 6,4 Ah 7,2 V.

Drukarka zabezpieczona jest  gumową osłoną  przed skutkami upadku na beton.

Urządzenie w standardzie posiada trzy interfejsy komunikacji USB, RS232C i kompatybilny z Bluetooth wybierane automatycznie.